szukaj

Produkty
Dodaj do subskrypcji

Wyróżnione produkty
Czy podoba Ci się ta strona?
Tak
Nie
Średnio

regulamin

Składający zamówienie zobowiązuje się do przestrzegania poniższego Regulaminu.

1. REALIZACJA ZAMÓWIEŃ

1.1 Każde zamówienie potwierdzane jest listem e-mail przesłanym do klienta na podany przez niego adres poczty elektronicznej.
1.2. Realizacja zamówienia rozpoczyna się w momencie, gdy klient potwierdzi zamówienie uruchamiając link podany w wysłanym do niego e-mailu potwierdzającym złożenie zamówienia.
1.3. Kupujący jest informowany o etapie realizacji swojego zamówienia.
1.4. Zamówienia są realizowane zgodnie z kolejnością ich otrzymywania do momentu wyczerpania zapasów w magazynie.
1.5. Jeśli z jakichś powodów niemożliwe jest dostarczenie zamówionego produktu w ustalonym terminie, Sklep internetowy poinformuje o tym klienta i zaproponuje nowy termin dostarczenia produktu lub dokona zwrotu zapłaconych lub nadpłaconych pieniędzy - wedle życzenia zamawiającego oraz pod warunkiem dostępności towaru.
1.6. Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT. W przypadku firm niezbędne jest podanie numeru NIP. Składając zamówienie Kupujący wyraża zgodę na wystawienie faktury bez konieczności uzyskania jego podpisu przez Sklep Internetowy.

2. CZAS DOSTAWY

2.1. Czas dostawy zamówienia to: Czas realizacji + czas przesyłki .
2.2. Czas realizacji wynosi do 24 godzin przy zamówieniach złożonych w dni robocze ( poniedziałek – piątek) oraz do 48 godzin przy zamówieniach złożonych w dni świąteczne oraz weekendy (sobota – niedziela).
2.3. W przypadku przedpłaty do czasu realizacji zamówienia należy doliczyć czas do uzyskania potwierdzenia otrzymania wpłaty na konto.
2.4. Czas przesyłki to czas przesyłania wysyłki (Poczta Polska).
2.5. Czas przesyłki deklarowany w umowie między sklepem a Pocztą Polskąwynosi jeden lub dwa dni robocze (przesyłka priorytetowa).
2.6. Wszystkie przesyłki wysyłane są przez sklep jako przesyłki priorytetowe.

3. PŁATNOŚCI

3.1. Sklep Internetowy oferuje Klientom następujące formy płatności :
- PRZEDPŁATA:
- przelew na konto bankowe wskazane w trakcie realizacji zamówienia 
- karta kredytowa;
- PŁATNOŚĆ ZA POBRANIEM:
- płatność przy odbiorze przesyłki

- PRZELEW BANKOWY 14 DNI - dotyczy szkół, bibliotek itp. placówek


3.2. Wszystkie ceny na stronach sklepu internetowego podane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.
3.3. Ceną wiążącą jest cena podana przy towarze w chwili składania zamówienia przez Kupującego.

3.4. Sklep Internetowy w uzasadnionych przypadkach zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów i kosztów przesyłki co uwarunkowane być może sezonowymi promocjami, wyprzedażami lub zmianą kosztów usług świadczonych przez dostawców. Każdorazowo zmiana ceny zostanie uzgodniona z klientem.
3.5. Dla przesyłek zagranicznych nie ma możliwości zapłaty przy odbiorze przesyłki.

4. KOSZTY WYSYŁKI

4.1 PRZESYŁKI KRAJOWE
4.1.1 Do ostatecznej kwoty zamawianych produktów doliczane są zryczałtowane koszty dostarczenia przesyłki zależne od wybranej formy płatności oraz wartości zamówienia:
- POCZTA POLSKA, priorytet, przelew na konto sklepu internetowego (przedpłata): 6 zł
- POCZTA POLSKA, priorytet, za pobraniem: 10 zł
- przy zakupie o wartości powyżej 100 zł koszty przesyłki pokrywa sklep internetowy (wysyłka Poczta Polska Priorytet) niezależnie od sposobu zapłaty .
4.2 PRZESYŁKI ZAGRANICZNE
4.2.1 Do ostatecznej kwoty zamawianych produktów doliczane są zryczałtowane koszty dostarczenia przesyłki zależne od rejonu dostarczenia przesyłki:
Europa - 30 złotych
Ameryka, Australia - 45 złotych

5. UMOWA SPRZEDAŻY, ODSTĄPIENIE OD UMOWY, ZWROTY

5.1. Za moment zawarcia umowy sprzedaży uważa się moment otrzymania przez Sprzedającego potwierdzenia zamówienia dokonanego przez Zamawiającego.
5.2. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny", Kupujący ma prawo do rezygnacji z zakupionego towaru w ciągu 14 dni od momentu otrzymania przesyłki bez podawania przyczyny zwrotu. Zwrot może zostać dokonany jedynie pod warunkiem, że zakupiony towar nie był używany, kopiowany lub nie został w żaden sposób zniszczony. Po usunięciu przez klienta oryginalnego opakowania (np. celofanu), traci on prawo do odstąpienia od umowy, jeśli zakupionym towarem jest nagranie audio lub wideo. Podstawą do uznania zwrotu jest dokument sprzedaży: faktura VAT.
5.3. Sklep Internetowy zobowiązuje się do rozliczenia się z Klientem w terminie 10 dni od daty zwrotu faktury korygującej (po uprzednim zwrocie towaru), przelewem na wskazane konto bankowe lub przekazem na podany adres. Koszty dostawy oraz odesłania zakupionego towaru w przypadku rezygnacji z zakupu nie podlegają zwrotowi.
5.4. Sklep Internetowy nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem.

6. REKLAMACJE

6.1 W przypadku, gdy zakupiony towar okaże się uszkodzony lub posiada wadę fabryczną Klient może odesłać zakupiony towar wraz z dokumentem sprzedaży:fakturą VAT oraz opisem szkody. W takim przypadku Sklep Internetowy zobowiązuje się do wymiany produktu na pełnowartościowy lub zwróci równowartość ceny (jeśli wymiana na nowy nie będzie możliwa np ze względu wyczerpania nakładu). Koszty odesłania wadliwego towaru będą zwracane przez księgarnię po przyjęciu reklamacji.
6.2 Wszelkie skargi, reklamacje, uwagi i propozycje prosimy kierować na adres mailowy: biuro@lissnerstudio.pl

7.OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

7.1. Baza zawierająca dane klientów prowadzona jest wyłącznie w celach realizacji zamówień. Jeżeli Klient wyrazi zgodę, dane mogą również być wykorzystywane do informowania go o nowościach i promocjach w sklepie. Sklep Internetowy nie udostępnia, nie sprzedaje i nie przekazuje danych osobowych osobom trzecim.
7.2 Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Art. 24, ust. 1) O ochronie danych osobowych, klienci mają prawo weryfikować, modyfikować i żądać usunięcia swoich danych.

8. INFORMACJE O NAS

Sklep Internetowy jest prowadzony przez:

Lissner Studio – Joanna Lissner
Wolica 116 a
05-830 Nadarzyn
tel. 022/ 739 92 18
e-mail: biuro@lissnerstudio.pl

NIP: 526-226-57-36
REGON: 16310640
Bank Zachodni 56 1090 2851 0000 0001 1857 5589